0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Whirlpool W7X W845WB CS

Předem plněná pračka

Kategorie: Pračky
Naše cena s DPH:
20 990,00 Kč
- +

Popis produktu

Pračka s předním plněním díky technologii 6. Smysl rozpozná druh i množství vloženého prádla a přizpůsobí parametry praní tak, aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku praní a zároveň optimální spotřebu vody a elektrické energie. Funkce AutoDose je automatické dávkování pracího prostředku v závislosti na programu a objemu náplně s úsporou až 30 % detergentů! Díky ZEN motoru a bočním panelům o pračce nebudete ani vědět. Její hlučnost je pouhých 65 dB. Neocenitelnou pomocnicí je i pára. Jemná síla páry v kombinaci se speciálními pohyby bubnu udržují prádlo svěží a voňavé až šest hodin po skončení praní. Nechybí ani funkce přidání prádla v průběhu praní, praní ve studené vodě či Antialergenní program.

Technologie 6. Smysl

Zvolte program praní. Pračka automaticky rozpozná typ a množství prádla a přizpůsobí vhodné parametry praní. Technologie 6. Smysl automaticky přizpůsobuje nastavení a tím šetří spotřebu vody, energie, času a také peněz.

 

Nejtišší pračka na trhu

Na klidném domově záleží. Principem přímého pohonu je inovativní bezkartáčový motor, který zaručuje super tichý proces praní. Hlučnost maximálně 65 dB v průběhu celého cyklu díky ZEN motoru a bočním panelům, které eliminují hluk. Speciální design panelů snižuje vibrace odstřeďování a redukuje šíření hluku ve všech směrech a na jakékoliv frekvenci.

 

ZEN motor

Vysoký výkon s minimálními vibracemi a maximálně tichým chodem. Inovativní bezkartáčový motor s přímým pohonem bubnu neobsahuje tradiční řemen bubnu. To zajišťuje minimální vibrace a tichý provoz pračky. Výsledkem je mimořádný výkon v oblasti praní, ticha a spolehlivosti. Přímá rotace poskytuje preciznější pohyby a větší stabilitu a snižuje úroveň hluku, dokonce i během odstřeďování!

 

 

AutoDose dávkovací systém

Na úspoře pracího přípravku záleží při každém praní: správné dávkování je důležité pro vaše oděvy a peněženku a také pro životní prostředí. Pračka automaticky nastaví správné množství pracího prostředku, které je pro praní třeba. Vše, co potřebujete udělat, je občas doplnit prací prostředek a aviváž do příslušných nádržek zásobníku. Jedno naplnění zásobníku pracím prostředkem je dostatečné pro 26 pracích cyklů.

 

Technologie FreshCare+

Svěží prádlo, i když ho nevyndáte z pračky hned po skončení cyklu. Jemná síla páry v kombinaci se speciálními pohyby bubnu udržují prádlo svěží a voňavé až šest hodin po skončení praní. Pára také pomáhá uvolnit vlákna tkanin a vyrovnat tak záhyby.

 

Steam Hygiene

Odstraňuje až 99,9 % běžných typů bakterií. Tato technologie pomáhá odstraňovat bakterie a chrání tak citlivou pokožku. Vaše prádlo bude dezinfikováno proudem horké páry během cyklu praní. To je ideální pro osoby s citlivou pokožkou.

 

Steam Refresh

Osvěžuje prádlo bez nutnosti praní. Pračka za 20 minut vytvoří ideální množství páry, které pronikne hluboko do vláken, osvěží je, odstraní zápach a vyrovná záhyby.
  • Svěží a voňavé bez praní – eliminuje zápachy a pomačkání pomocí páry
  • Rychlý proces – dokonalá svěžest již za 20 minut
  • Žádný prací prostředek – jen síla páry s minimální spotřebou vody
 

Stop & Add

Přidejte zapomenuté prádlo do pračky i v průběhu pracího cyklu, a to bez ovlivnění výsledku praní. Stiskněte tlačítko START / STOP a speciální ikona na displeji oznámí, kdy lze chybějící kousky doplnit.

 

Víceúrovňové máchání

Volbou této možnosti se zvýší účinnost máchání, aby bylo zaručeno dokonalé odstranění pracího prostředku. Je zvláště užitečné pro ty, kdo mají citlivou pokožku.

 

Volba Praní ve studené vodě

Dokonalá ochrana barev pro tmavé nebo pestré oblečení a pro jemné kousky. Tato funkce neohřívá vodu, díky tomu šetří energie a také životní prostředí. Skvělých výsledků praní je dosaženo díky intenzivnějšímu praní a optimalizaci spotřeby vody za standardní dobu průměrného cyklu.

 

87% recyklovatelnost pračky

Je zde myšleno i na životní prostředí – tato pračka je z 87 % vyrobena z dále recyklovatelných materiálů.

 

Antialergenní program

Speciální program, který díky ideální kombinaci vyšší teploty při praní a extra máchání odstraňuje alergeny jako jsou pyly, roztoči či zvířecí srst.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: