0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Doprava zdarma

Veškeré zboží, které u nás na e-shopu nabízíme, Vám dovezeme před vchodové dveře zdarma.

Objednáváte těžší spotřebič a potřebujete ho vynést do patra?
"COMFORT" služba Vám nabízí vynesení zásilky do patra za aktivní asistence příjemce, max. 80 kg/1 ks zásilky. (doručení po celé ČR - max. 360 Kč)

Co doprava zdarma zahrnuje?

Doručení ve stanovený den - doručování mezi 8:00 hod. a 19:00 hod. Doručení na dodací adresu před vchodové dveře. Rozbalení a překontrolování zboží při převzetí. Zdarma Vám dáme vědět přes SMS či telefonicky, kdy k Vám doprava přibližně dorazí. V rámci této služby garantuje přepravní společnost, že rozvozový řidič systému v rozmezí 1-2 hodin před plánovaným doručením zásilky zkontaktuje telefonicky příjemce, upřesní mu svoji polohu a sdělí předpokládaný čas příjezdu.

SMS upozornění

Po zařazení zásilky na rozvoz je příjemci na mobilní telefon odeslána SMS zpráva, která obsahuje telefonní číslo na rozvozového řidiče, případně částku dobírky. Po zařazení zásilky do Osobních odběrů je příjemci na mobilní telefon odeslána informativní SMS zpráva o uložení zásilky na středisku. Samozřejmě Vám nabízíme i možnost osobního odběru zboží, a to přímo u nás v kuchyňském studiu na adrese Kuchyně Lípa, Berkova 107, Česká Lípa, 470 01.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: