0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Whirlpool W7 D93SB EE

Sušička prádla

Kategorie: Sušičky
Naše cena s DPH:
21 790,00 Kč
- +

Popis produktu

Tichá a výkonná sušička Whirlpool nabízí nové technologie a ty nejlepší komponenty. Whirlpool na invertorový motor poskytuje extra záruku v délce deseti let. Technologie s tepelným čerpadlem přináší nižší spotřebu energie a ještě vyšší péči o vaše prádlo. Automatické čištění filtru podstatně šetří váš čas. Díky FreshCare+ je zárukou 100% svěžesti, i když zapomenete obsah sušičky vyndat hned po skončení sušícího programu. Filtrační systém DuoFilter udržuje sušičku stále čistou a dlouhodobě přispívá k její vysoké spolehlivosti a výkonnosti. Technologie 6. smysl po zvolení programu automaticky nastavuje parametry sušení s ohledem na množství náplně, úroveň vlhkosti a teplotu prádla.

Whirlpool W7 D93SB EE

Užijte si ticho domova

Díky novým technologiím a nejlepším komponentům patří sušička Whirlpool mezi nejtišší sušičky. Tichý provoz si budete užívat při každém z 21 sušících programů, které najdete v nabídce. Patří mezi ně například volba Bavlna, Syntetika, Vlna, Ložní povlečení, Košile, Ručníky a mnoho dalších. 

Užijte si ticho domova

Získejte extra záruku na invertorový motor v délce deseti let

Po registraci získáte desetiletou záruku na invertorový motor. Jeho hladký chod minimalizuje vibrace a zvuk. Většina součástek ze sušičky je navíc recyklovatelná, protože společnosti Whirlpool na planetě záleží.

Získejte extra záruku na invertorový motor v délce deseti let

Energeticky úsporné sušení díky moderním technologiím

Technologie s tepelným čerpadlem patří mezi nejpokročilejší technologie sušení. Má nižší spotřebu energie a ještě vyšší péči o prádlo. Technologie 3DRY rovnoměrně rozvádí horký vzduch v bubnu a umožňuje tak jemné a účinné sušení všech typů prádla.

Energeticky úsporné sušení díky moderním technologiím

Svěží prádlo i po skončení sušícího cyklu

Stává se vám, že zapomenete na prádlo v sušičce? Se sušičkou Whirlpool podobná situace není problém. Prádlo zůstává svěží až šest hodin po dokončení sušícího cyklu. Technologie FreshCare+ navíc zamezuje pomačkání oblečení.  

Svěží prádlo i po skončení sušícího cyklu

Filtrační systém DuoFilter

Účinný filtr DuoFilter si poradí s většinou vláken, která zůstanou po sušení uvnitř sušičky. Ta díky tomu zůstává dlouhodobě čistá, vysoce výkonná a spolehlivá. To si sami uvěříte u některého z oblíbených programů, mezi které patří Snadné žehlení nebo Jemné sušení. 

Filtrační systém DuoFilter

Technologie 6. smysl

Zvolte program a inteligentní senzory automaticky nastaví parametry sušení s ohledem na množství náplně, úroveň vlhkosti a teplotu prádla.

Algoritmy technologie 6. smysl udržují úroveň vlhkosti pod kontrolou během celého procesu sušení. Výsledkem je optimalizované využití energie a času, díky čemuž vždy dosáhnete požadovaných výsledků sušení.

Technologie 6. smysl

Nejtišší sušička*

Vynikající výsledky sušení bez rušivého hluku

Nová sušička Supreme Silence zajišťuje dokonalé sušení s nejtišším chodem. Její speciální motor, konstrukce pohlcující hluk a řemeslné zpracování minimalizují vibrace a přispívají ke snížení hladiny hluku až na pouhých 59 dBA.

*Porovnání hluku sušení deklarovaného výrobci na energetickém štítku. Vztahuje se k sušičkám Whirlpool Supreme Silence s kapacitou 8 kg a 9 kg a úrovní hluku 59dbA (prosinec 2020).

 

Nejtišší sušička*

Extra záruka 10 let na invertorový motor

Vysoký výkon s minimem vibrací a bez hluku

 

Invertorový motor se přizpůsobuje parametrům sušení a minimalizuje vibrace a hluk pro ještě lepší výsledky sušení. Technologie bezkartáčového motoru kontroluje pohyby bubnu a ochraňuje tak textilní vlákniny.

 • Minimalizuje vibrace a hluk, zabezpečuje tichý provoz.
 • Efektivní sušení pro každý typ tkaniny.
 • Šetří energii a dosahuje vynikající výsledky sušení.

Záruka 10 let na motor po registraci.

Extra záruka 10 let na invertorový motor

Technologie s tepelným čerpadlem

Energeticky úsporné sušení

 

Technologie sušení s tepelným čerpadlem využívá uzavřený okruh chladného vzduchu, který prádlo účinně usuší při nižší spotřebě energie.

 • Lepší ochrana prádla při sušení na nižší teploty.
 • Nižší spotřeba energie.
 • Díky systému bez ventilátoru není třeba další instalace.
Technologie s tepelným čerpadlem

Samočistící filtr kondenzátoru

Automaticky čistý filtr

Zapomeňte na manuální čištění filtru kondenzátoru po sušení. Čistí se automaticky v průběhu sušení intenzivním oplachováním vodou, přiváděnou dvěma tlakovými tryskami.

 • Automatické čištění šetří čas.
 • Efektivní filtrace v průběhu sušení.
Samočistící filtr kondenzátoru

Technologie FreshCare+

Udržuje prádlo svěží i po ukončení sušícího cyklu

Stoprocentně svěží prádlo, dokonce až šest hodin po skončení sušení. Technologie FreshCare+ zamezuje pomačkání prádla a udržuje ho svěží díky jemnému a pomalému otáčení bubnu ve dvou směrech.

 • Svěžest až šest hodin po skončení sušícího cyklu.
 • Zabraňuje pomačkání prádla.
Technologie FreshCare+

DuoFilter

Čistější sušička pro ještě lepší výsledky

Většina vláken, která zůstanou po sušení, je odfiltrována účinným filtrem DuoFilter. Tento filtrační systém dva v jednom udržuje sušičku stále čistou a dlouhodobě přispívá k její vysoké spolehlivosti a výkonnosti.

 • Účinná filtrace dva v jednom.
 • Vysoká spolehlivost a výkon sušení.
DuoFilter

Designově propojené

Užijte si dokonalé spojení sušičky Whirlpool Supreme Silence s pračkou stejné řady. Můžete je postavit vedle sebe nebo pomocí mezikusu na sebe. 

Designově propojené

Designové detaily prohloubí vaši spokojenost

Postranní panely Zen s unikátním designem stěn absorbují nízké i vysoké frekvence. Otočný pant dveří umožňuje levé i pravé otvírání, snadno se tak přizpůsobí možnostem vaší koupelny. Ovládání sušičky zpříjemňuje LCD displej s českým jazykem. 

Designové detaily prohloubí vaši spokojenost

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: