0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Whirlpool FFD 10469 BCV EE

Předem plněná pračka

Kategorie: Pračky
Naše cena s DPH:
17 190,00 Kč
- +

Popis produktu

Užijte si dokonalou péči, kterou přináší automatická pračka Whirlpool FFB 10469 BCV EE. Inteligentní senzory 6. smysl se postarají o optimalizaci času, energie a vody a přesně přizpůsobí zdroje podle velikosti a typu náplně pračky. Vaše prádlo bude dokonale svěží díky inovativní technologii FreshCare+, která využívá jemnou sílu páry. Páru můžete využít také pro rychlé vyčištění prádla bez praní, a to dokonce bez nutnosti přidání pracího prostředku. Spolehlivý a precizní invertorový motor poskytuje šest variant specifických pohybů, které přizpůsobí frekvenci a dobu trvání pracího cyklu každému typu tkaniny, rozdílným barvám i fázím praní. Pračka Whirlpool si poradí i s různou mírou znečištění vašich oblíbených módních kousků. Potěší vás úctyhodnou kapacitou - pojme deset kilogramů prádla.

 

Technologie 6. smysl přemýšlí za vás

Užijte si jednoduchost ovládání s technologií 6. smysl. Ta automaticky upraví nastavení tak, abyste šetřili vodu, energii i čas. Potěší tak vás, i vaši peněženku. 

 

Vždy svěží prádlo díky FreshCare+

Inovativní technologie je zárukou svěžího a měkkého prádla

Zapomněli jste vyndat prádlo z pračky po skončení pracího cyklu? To s pračkou od Whirlpool není problém. Oblečení zůstane svěží a měkké až šest hodin poté, co pračka dopere. Důvodem jsou speciální pohyby bubnu, které doplňuje jemná síla páry. Ta dále pomáhá uvolnit vlákna tkanin a vyrovnává tak záhyby. Vy si tedy užijete:

 

  • dostatek času - prádlo může zůstat v pračce až šest hodin po skončení cyklu,
  • nečekanou svěžest - cirkulace vzduchu zabraňuje tvorbě nepříjemného zápachu,
  • oblečení bez záhybů - pára pomáhá vyrovnávat záhyby. 

 

 

Zatočí s viry a s bakteriemi

 

Pračka Whirlpool chrání citlivou pokožku

 

Technologie Steam Hygiene dezinfikuje na konci pracího cyklu oblečení proudem horké páry. Přirozeným a jemným způsobem pomáhá odstraňovat až 99,9 % nebezpečných virů a bakterií, a to bez chemických přísad. Toto ošetření je navíc šetrné k životnímu prostředí. 

 

 

 

  • Efektivní dezinfekce - síla horké páry účinně dezinfikuje,
  • žádný prací prostředek - využívá pouze páru, bez dalších přísad,
  • optimální volba pro osoby s citlivou pokožkou - potvrzuje britská společnost Allergy Association UK. 

 

 

 

 

Poznejte rychlost a sílu páry

Svěží prádlo bez praní

Kromě klasického pracího cyklu vás pračka od Whirlpool potěší také technologií Steam Refresh, která během 20 minut vytvoří optimální množství páry. To proniká hluboko do vláken, osvěží je, vyrovná záhyby a zatočí se zápachem. Vaše oblečení bude:

 

  • svěží a voňavé bez praní - pára eliminuje zápachy a zredukuje pomačkání,
  • dokonale a rychle svěží - celý proces zabere pouhých 20 minut,
  • ekologicky čisté - pračka využije pouze sílu páry, s minimální spotřebou vody. Není nutné přidávat žádný prací prostředek. 

 

 

Inovativní technologie SoftMove pečuje o vaše oblíbené oblečení

Každá tkanina vyžaduje jinou péči

Pokročilý invertorový motor, který se stará o chod pračky, nabízí sadu šesti specifických pohybů, které přizpůsobují frekvenci a dobu trvání každému typu tkaniny a fázi praní. Díky tomu vaše oblíbené módní kousky dostávají perfektní péči a vy si užíváte dokonalé výsledky praní.

 

Pračka Whirlpool se přizpůsobí vašim potřebám

Intenzita praní odpovídá míře znečištění

Někdy je prádlo pouze lehce špinavé, jindy vyžaduje důkladné odstranění odolných skvrn. Pračka Whirlpool nabízí tři různé varianty praní: Intenzivní, Denní a Rychlé. Vy proto máte možnost individuálního nastavení, například zkrácení programů v případě potřeby, nebo naopak prodloužení standardní doby praní pro odstranění skvrn a nečistot. 

 

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: