0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Liebherr SUIG 1514

Podstavná mraznička

Kategorie: Mrazničky
Naše cena s DPH:
20 990,00 Kč
- +

Popis produktu

Chladicí a mrazicí zařízení společnosti Liebherr jsou již po mnoho desetiletí synonymem kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky inovativním technologiím a vysoce kvalitním materiálům jsou naše stroje mimořádně komfortní a vyznačují se efektivní spotřebou energie. To platí jak pro domácnosti, tak také pro profesionální použití v obchodech, malých firmách, gastronomických provozovnách a v laboratořích.

Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.    

Obecné informace o produktu

Skupina výrobku

Integrovatelná podstavná mraznicka

GTIN 4016803055419

Výkon a spotřeba

Napětí 220-240 V ~

Frekvence 50/60 Hz

Příkon 1,3 A

Energetická třída

E

Spotřeba energie za 24 h 0,460 kWh / 24 h

Spotřeba energie za rok 167,90 kWh/a

Klimatická třída

SN-T

Úroveň hluku 35 dB

Třída emisí hluku

B

Rozměry a váha

Výška výklenku 82 - 88 cm

Výška/šířka/hloubka (s balením) 883,0 / 615,0 / 617,0 mm

Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka 82 - 88 / 60 / 55,0 cm

Váha (bez obalu) 36,50 kg

Váha (s obalem) 39,00 kg

Ovládání a funkce

Řízení

MagicEye s LCD a digitálním ukazatelem teploty

Ovládání

Tasten

Teplomer

Mrazicí část

Porucha: výstražný signál optický a akustický

FrostControl —

Dvírka otevrená: Výstražný signál mrazící cást optický a akustický

SuperFrost možnost nastavení s časovým řízením prostřednictvím aplikace

Vernetzbar (SmartDevice-fähig) —

Mrazící část

Skladovací doba pri poruše 10,05 h

Celkové možnosti mražení 5,74 kg / 24 h

Pocet hvezdicek 4

Technologie chlazení

SmartFrost

Zásuvky 3 z toho na teleskopických výsuvech z toho výsuvné na kolečkách

Materiál odkládací plochy, mrazící cást

Sklo

VarioSpace ✔

Osvětlení —

Akumulátory chladu

Miska na ledové kostky

Systém FrostSafe s obvodove uzavrenými, pruhlednými zásuvkami

Konstrukce a instalace

Montáž dverí

Pevné dveře

Smer otevírání dverí

Pravý vyměnitelný

Úhel otevrení dverí 115°

Odvetrání

Větrání v nábytku

Specifikace

Celkový objem 95 l

Objem mrazicích přihrádek 95 l

Z toho 4hvězdičková mrazící část 95,1 l  

SmartFrost

S technologií SmartFrost od Liebherr se radikálně sníží tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím pádem se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak snadno čistitelné.

Automatika SuperFrost

Při použití automatické funkce SuperFrost nastane velmi účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32°C je z nově vložených potravin rychle odebráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a značně se omezí krystalizační efekt vody uvnitř potravin. Jakmile je proces zmrazení dokončen nebo maximálně po 65 hodinách provozu, je funkce SuperFrost automaticky vypnuta. Tento zmrazovací postup díky funkci SuperFrost zachová maximum nutričních látek v uložených potravinách.

Dveřní alarm

Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.

FrostSafe

U FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy navzájem kompaktní a dokola uzavřené. Proto mráz při otevření přístroje tak rychle neuniká. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených mražených produktech.

VarioSpace

Ve všech mrazničkách s technologiemi NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace – jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin, například celé krůty.

Možnost změny směru otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů.

Pevné uchycení dveří

Dveře nábytku jsou instalovány pouze na dveře spotřebiče, na kterých spočívají celou svou hmotností. Dveře nábytku nejsou montážně spojeny pomocí pantů s korpusem skříně.  

VarioSockel  

Konstrukční řešení podsady - podstavce umožňuje u podstavných modelů výškové a hloubkové přizpůsobení ke kuchyňskému nábytku. Všechny čtyři stavitelné podpěry lze zepředu nastavit ve výškovém rozsahu 60 mm. Kromě toho může být větrací mřížka přizpůsobena čelní stěně kuchyně v rozsahu 55 mm.    

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: