0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Liebherr IGS 1624

vestavný mrazák

Kategorie: Mrazničky
Naše cena s DPH:
25 490,00 Kč
- +

Popis produktu

Chladicí a mrazicí zařízení společnosti Liebherr jsou již po mnoho desetiletí synonymem kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky inovativním technologiím a vysoce kvalitním materiálům jsou naše stroje mimořádně komfortní a vyznačují se efektivní spotřebou energie. To platí jak pro domácnosti, tak také pro profesionální použití v obchodech, malých firmách, gastronomických provozovnách a v laboratořích.

Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.    

Obecné informace o produktu

Skupina výrobku

Integrovatelná mraznicka

GTIN 4016803069331

Výkon a spotřeba

Napětí 220-240 V ~

Frekvence 50/60 Hz

Příkon 1,3 A

Energetická třída

F

Spotřeba energie za 24 h 0,611 kWh / 24 h

Spotřeba energie za rok 223,06 kWh/a

Klimatická třída

SN-T

Úroveň hluku 36 dB

Třída emisí hluku

C

Rozměry a váha

Výška výklenku 88 cm

Výška/šířka/hloubka (s balením) 931,0 / 555,0 / 622,0 mm

Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka 87,4 - 89 / 56 - 57 / 55,0 cm

Váha (bez obalu) 35,40 kg

Váha (s obalem) 37,80 kg

Ovládání a funkce

Řízení

MagicEye s LCD a digitálním ukazatelem teploty

Ovládání

Tasten

Teplomer

Mrazicí část

Porucha: výstražný signál optický a akustický

FrostControl ✔

Dvírka otevrená: Výstražný signál mrazící cást akustický

Detská pojistka ✔

SuperFrost možnost nastavení s časovým řízením prostřednictvím aplikace

Vernetzbar (SmartDevice-fähig) —

Mrazící část

Skladovací doba pri poruše 9,93 h

Celkové možnosti mražení 4,80 kg / 24 h

Pocet hvezdicek 4

Technologie chlazení

SmartFrost

Zásuvky 4 z toho na teleskopických výsuvech z toho výsuvné na kolečkách

Materiál odkládací plochy, mrazící cást

Sklo

VarioSpace ✔

Osvětlení —

Akumulátory chladu

Miska na ledové kostky 1

Systém FrostSafe s obvodove uzavrenými, pruhlednými zásuvkami

Konstrukce a instalace

Montáž dverí

Spřažené dveře

Smer otevírání dverí

Pravý vyměnitelný

Úhel otevrení dverí —

Odvetrání

Větrání v nábytku

Specifikace

Celkový objem 100 l

Objem mrazicích přihrádek 100 l

Z toho 4hvězdičková mrazící část 100,4 l      

Automatika SuperFrost  

Při použití automatické funkce SuperFrost nastane velmi účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32°C je z nově vložených potravin rychle odebráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a značně se omezí krystalizační efekt vody uvnitř potravin. Jakmile je proces zmrazení dokončen nebo maximálně po 65 hodinách provozu, je funkce SuperFrost automaticky vypnuta. Tento zmrazovací postup díky funkci SuperFrost zachová maximum nutričních látek v uložených potravinách.

SmartFrost

S technologií SmartFrost od Liebherr se radikálně sníží tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím pádem se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak snadno čistitelné.

Teplotní alarm

Teplotní alarm informuje obratem opticky i akusticky o nežádoucích odchylkách teploty, např. při otevřených dveřích nebo po výpadku elektrického proudu.

Dveřní alarm

Pro ochranu uložených potravin před nežádoucím teplotním vlněním, dojde po 60 sekundách od otevření dveří k upozornění uživatele pomocí aktivace akustického dveřního alarmu.

Dětská pojistka

Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.

FrostSafe

U FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy navzájem kompaktní a dokola uzavřené. Proto mráz při otevření přístroje tak rychle neuniká. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených mražených produktech.

VarioSpace

Ve všech mrazničkách s technologiemi NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace – jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin, například celé krůty.

Možnost změnit směr otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů.

Montáž dveří s vlečením

Dveře nábytku jsou upevněny pomocí pantů přímo na korpus skříně a s dveřmi spotřebiče jsou spojeny pouze vodicí lištou. Při otevírání a zavírání se nábytkové dveře pohybují po této liště, ve vzájemném souladu se dveřmi přístroje. Hmotnost nábytkových dveří je nesena panty korpusu.  

Ovládací panel s dotekovými tlačítky

Precizní elektronický ovládací systém je vybaven digitálním ukazatelem teploty a zobrazuje informace o zvolených nastaveních. Dveřní signalizace a teplotní alarm varují pomocí vizuálních a zvukových signálů na případné problémy, například otevřené dveře. Dětská pojistka zabrání nechtěným změnám nastavení.

Výškově nastavitelné nohy

Přístroje Liebherr lze optimálně vyrovnat seřízením výškově stavitelných předních podpěr. Tím je zajištěna provozní stabilita, technická funkčnost a estetická návaznost přístroje na okolní nábytek.    

Integrovatelné vestavné spotřebiče  

Spotřebiče lze bez problému umístit za nábytkové dveře a tak je perfektně integrovat do sestavy kuchyňského nábytku. Tím vznikne opticky jednotná kuchyňská linka. Za povšimnutí také stojí dvě odlišné řešení montáže dveří nábytku. Montáž s pevným uchycením dveří: Dveře nábytku jsou instalovány pouze na dveře spotřebiče, na kterých spočívají svojí celou hmotností. Dveře nábytku nejsou montážně spojeny pomocí pantů s korpusem skříně. Montáž s pohyblivým uchycením dveří: Dveře nábytku jsou upevněny pomocí pantů přímo na korpus skříně a s dveřmi spotřebiče jsou spojeny pouze vodicí lištou. Při otevírání a zavírání se nábytkové dveře pohybují po této liště ve vzájemném souladu se dveřmi přístroje. Hmotnost nábytkových dveří je nesena hlavně panty korpusu.        

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: