0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Haier HWO45NB6T0B1

Vestavná, Kombinovaná mikrovlnná trouba

Kategorie: Vestavné mikrovlnné trouby
Naše cena s DPH:
51 990,00 Kč
- +
Název produktu HWO45NB6T0B1
EAN kód 8059019030067
Vestavná
Typ mikrovlnné trouby Kombinovaná mikrovlnná trouba
 

I-Touch Compact Series 6

Haier I-Touch Compact Series 6 nabízí vaší kuchyni stylový minimalistický vzhled díky modernímu designu, který je obohacen o elegantní krásu čistých linií v kombinaci s tmavým sklem a kontrastními kartáčovanými a hladkými tmavými hliníkovými prvky. Plně interaktivní dotyková obrazovka vám umožní ovládat každý prvek procesu vaření od začátku do konce s dokonalou lehkostí. Kombinace stylu, ergonomického designu a moderních inovací znamená, že máte troubu, která vám pomůže posunout zážitek z vaření na zcela novou úroveň!
 
 

Perfektní trefa. Osobitý a dobře rozpoznatelný styl

Při vývoji designu jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, abychom vám nabídli jedinečné detaily a nejlepší řemeslné zpracování. Zajistili jsme tak dokonalé sladění ve vaší kuchyni a osobitý a dobře rozpoznatelný styl.
 
 

Chutné recepty s hOn

Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem, nebo jen využít návrhy na vyčištění trouby, náš systém vás provede. Stačí otevřít aplikaci hOn a procházet naše tipy na vaření!
 
 

Svět receptů na lahodná jídla

Díky našim nejnovějším inovacím můžete získat maximum ze všech produktů a snadno dosáhnout profesionálních výsledků při vaření u vás doma. Stačí si vybrat recept v kategoriích potravin, postupovat podle kroků přípravy a trouba automaticky vybere nejvhodnější nastavení, aby se vaše vaření a jídlo stalo úžasným.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: