0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Haier HWO45NB6B0B1

Vestavná, Kombinovaná mikrovlnná trouba

Kategorie: Vestavné mikrovlnné trouby
Naše cena s DPH:
42 990,00 Kč
- +
Název produktu HWO45NB6B0B1
EAN kód 8059019030043
Vestavná
Typ mikrovlnné trouby Kombinovaná mikrovlnná trouba
 
Haier I-Message Compact Series 6 nabízí vaší kuchyni stylový, minimalistický vzhled díky modernímu designu, který je obohacen o elegantní krásu čistých linií v kombinaci s tmavým sklem a kontrastními broušenými a hladkými prvky z tmavého hliníku. Digitální obrazovka má krásný, moderní vzhled s jasným displejem, který vám umožní vidět vaše nastavení na první pohled, takže si můžete být jisti, že pokaždé budete mít dokonalý program. Nevařte jen úžasné, čtěte úžasné!
 

Nechte se vést krok za krokem.

I–Message vás krok za krokem provede širokou škálou možností a kuchařských tutoriálů od Haier - to vše prostřednictvím intuitivního textového displeje. Buď si vyberte z manuálních programů, kombinovaných funkcí a nebo automatických receptů a plně si přizpůsobte svůj zážitek z trouby v kombinaci s funkcemi připojení k aplikaci hOn.
 
 

Perfektní trefa. Osobitý a dobře rozpoznatelný styl

Při vývoji designu jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, abychom vám nabídli jedinečné detaily a nejlepší řemeslné zpracování. Zajistili jsme tak dokonalé sladění ve vaší kuchyni a osobitý a dobře rozpoznatelný styl.
 
 

Svět receptů na lahodná jídla

Díky našim nejnovějším inovacím můžete získat maximum ze všech produktů a snadno dosáhnout profesionálních výsledků při vaření u vás doma. Stačí si vybrat recept v kategoriích potravin, postupovat podle kroků přípravy a trouba automaticky vybere nejvhodnější nastavení, aby se vaše vaření a jídlo stalo úžasným.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: