0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Haier HWO45NB4B0B1

Vestavná, Kombinovaná mikrovlnná trouba

Kategorie: Vestavné mikrovlnné trouby
Naše cena s DPH:
32 990,00 Kč
- +
Název produktu HWO45NB4B0B1
EAN kód 8059019030036
Vestavná
Typ mikrovlnné trouby Kombinovaná mikrovlnná trouba
 
I-Message Compact Series 4 od společnosti Haier kombinuje tmavou povrchovou úpravu z nerezové oceli a elegantní černé sklo pro skutečně elegantní styl. Digitální obrazovka disponuje krásným moderním vzhledem se zřetelným displejem, který vám umožní sledovat nastavení spotřebiče na první pohled. Díky tomu si můžete být vždy jisti výběrem správného programu. Vařte úžasně, zažijte úžasné!
 
 
Nechte se vést krok za krokem.

Nechte se vést krok za krokem.

I–Message vás krok za krokem provede širokou škálou možností a kuchařských tutoriálů od Haier - to vše prostřednictvím intuitivního textového displeje. Buď si vyberte z manuálních programů, kombinovaných funkcí a nebo automatických receptů a plně si přizpůsobte svůj zážitek z trouby v kombinaci s funkcemi připojení k aplikaci hOn.
 
 

Chutné recepty s hOn

Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem, nebo jen využít návrhy na vyčištění trouby, náš systém vás provede. Stačí otevřít aplikaci hOn a procházet naše tipy na vaření!
 
 

Perfektní trefa. Osobitý a dobře rozpoznatelný styl

Při vývoji designu jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, abychom vám nabídli jedinečné detaily a nejlepší řemeslné zpracování. Zajistili jsme tak dokonalé sladění ve vaší kuchyni a osobitý a dobře rozpoznatelný styl.
 
 

Svět receptů na lahodná jídla

Díky našim nejnovějším inovacím můžete získat maximum ze všech produktů a snadno dosáhnout profesionálních výsledků při vaření u vás doma. Stačí si vybrat recept v kategoriích potravin, postupovat podle kroků přípravy a trouba automaticky vybere nejvhodnější nastavení, aby se vaše vaření a jídlo stalo úžasným.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: