0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Haier HOR38G5FT

Vestavná mikrovlnná trouba

Kategorie: Mikrovlnné trouby
Naše cena s DPH:
15 990,00 Kč
- +

Vestavná, Mikrovlnná trouba s grilem, 28 litrů, Černá, S x H x V (mm) 595x388x401

Název produktu
HOR38G5FT
EAN kód
8059019020761
Vestavná/Volně stojící
Vestavná
Typ mikrovlnné trouby
Mikrovlnná trouba s grilem
 

Series 4

Mikrovlnná trouba Haier Series 4 je dalším příkladem slibu společnosti Haier vytvářet produkty, které budou vypadat úžasně v jakémkoli prostředí. Sofistikovaný černý design se hodí kamkoli, zatímco výkon tohoto precizně vyrobeného produktu je prostě bezkonkurenční.
 

Svět receptů na lahodná jídla

Díky našim nejnovějším inovacím můžete získat maximum ze všech produktů a snadno dosáhnout profesionálních výsledků při vaření u vás doma. Stačí si vybrat recept v kategoriích potravin, postupovat podle kroků přípravy a trouba automaticky vybere nejvhodnější nastavení, aby se vaše vaření a jídlo stalo úžasným.
 
 

Plně dotykový displej pro správu vaší trouby

Pomocí intuitivního a stylového digitálního dotykového displeje můžete snadno procházet možnostmi vaření a přednastavenými programy. K dispozici jsou možnosti mikrovln, kombinované programy a dokonce i automatické nastavení pro konkrétní recepty.
 
 

Chutné recepty s hOn

Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem, nebo jen využít návrhy na vyčištění trouby, náš systém vás provede. Stačí otevřít aplikaci hOn a procházet naše tipy na vaření!
 
 

Perfektní trefa. Osobitý a dobře rozpoznatelný styl

Při vývoji designu jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, abychom vám nabídli jedinečné detaily a nejlepší řemeslné zpracování. Zajistili jsme tak dokonalé sladění ve vaší kuchyni a osobitý a dobře rozpoznatelný styl.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: