0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Airforce F203 80 BK

Komínová digestoř

Kategorie: Komínové digestoře
Naše cena s DPH:
11 990,00 Kč
- +

Popis

Nástěnná (komínová) digestoř v ergonomickém designu vybavená nadstandardně výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.

Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu.

Tělo odsavače par v kombinaci černě stříkané oceli a černého skla podtrhne vzhled vaší kuchyně. Elegantní zkosený tvar digestoře zajišťuje maximální pohodlí při vaření.

Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost zachycení par vzniklých při vaření, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.

Digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, které nabízí vysoce účinné filtrování mastnot, není třeba je měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

Dotykové ovládání umožňuje snadnou údržbu povrchu odsavače par. Digestoř disponuje 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, automatickým senzorem regulujícím stupeň výkonu a signalizací nasycení filtrů.

Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.

Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je Zpětná klapka a teleskopický komín. V případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.

Záruka na funkční díly 5 let.


Technické informace
Název F203 80 BK
Provedení černá / černé sklo
Šířka 80 cm
Energetická třída A
Výkon dle IEC 61591
260 - 530 (660) m3/h
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
50 - 60 (66) db(A)
Ovládání dotykové
Počet rychlostí 3 (+1 intenzivní)
Osvětlení 2 x 2,1 W LED
Tukový filtr kovový kazetový
Výstupní hrdlo 150 mm
Možnost odtahu ano
Možnost Recirkulace ano
Propojení s varnou deskou ne
Možnost napojení na rekuperaci ano
Možnost napojení na centrální odtah ano
Možnost externího motoru ano
Maximální výstupní tlak Pa
Roční spotřeba 48 kWh
Hmotnost 15,8 / 20,4 kg
Záruka 5 let

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: