0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

AEG FiberPro T9DBA68SC 3DScan

Sušička prádla

Kategorie: Sušičky
Naše cena s DPH:
30 990,00 Kč
- +
SUŠIČKA T9DBA68SC
Usuší i outdoorové oblečení
Systém FiberPro s technologií 3DScan detekuje pomocí nejpokročilejších senzorů vlhkost do hloubky vláken. Výsledkem je důkladně a šetrně usušené prádlo. Můžete tak sušit vlnu, hedvábí, trička, kalhoty, a dokonce i funkční voděodolné zimní bundy. Výjimečně precizní sušení.
 • Image
  Technologie 3DScan pro přesné sušení
  Systém FiberPro s technologií 3DScan měří vlhkost uvnitř oděvů a podle toho upravuje délku sušení. Tím zajistí dokonalý výsledek i u oděvů ze silné nebo vícevrstvé látky. Péřové bundy si uchovají svůj vzhled a až o 30 % vyšší tepelnou izolaci než při sušení na vzduchu.
 • Image
  Rovnou na sebe s programem Mix XL
  Program Mix XL s optimalizovaným prouděním vzduchu a rozvodem tepla suší precizně bavlnu, syntetiku i obojí dohromady. Náplň už tedy nemusíte třídit. Oblečení bude o 30 % méně zmačkané a ztuhlé než při sušení na vzduchu. Naopak bude příjemné na dotyk a připravené k okamžitému nošení.
 •  
  Nová generace praní prádla s aplikací My AEG Care
  Objevte péči na míru vašemu prádlu díky aplikaci My AEG Care. A využívejte odborné znalosti AEG odkudkoli. Nastavte vzdáleně vhodný program, získejte doporučení pro vaše oblečení a nechte si posílat oznámení, až bude hotovo. Přizpůsobte si péči o své prádlo jediným dotykem.
 •  
  Pečujte o své oblečení, svěřte ho sušičce
  Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme vám, že s programy na míru můžete dát do sušičky bez obav cokoliv. Pouze technologie AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete vždy skvělých výsledků a své oblečení chráníte před poškozením.
 •  
  Bezpečné a úsporné sušení díky nízkým teplotám
  Technologie tepelného čerpadla AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z tkanin už při poloviční teplotě než běžné sušičky, aniž by výrazně prodlužovala dobu sušení. Oblečení tak není vystaveno zbytečně vysokým teplotám a udržuje si déle svůj vzhled a kvalitu. Nízké teploty navíc pomáhají šetřit energii.
 
Přehled dalších vlastností
 • Technologie tepelného čerpadla dosahuje vynikající energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc
 • Jazyk ovládacího panelu: +
 • Speciální sušící programy: +
 • Sušící program certifikovaný společností Woolmark
 • Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 1.3 (1.47) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.
 
 
Technické údaje
Rozměry (mm) 850x596x638
Maximální hloubka (mm) 663
Standardní příslušenství odpadní sada
Příslušenství Nástavbový mezikus
Příkon (W) 700

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: