0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

AEG BPE742380B

Vestavná trouba

Kategorie: Vestavné trouby
Naše cena s DPH:
23 990,00 Kč
- +

Vestavná multifunkční trouba o objemu 71 litrůIntuitivní dotykový displej EXCite - přístup k široké škále funkcí, zjednodušuje nastavení teploty a času pečení.

AssistedCooking - vyberte pokrm, který chcete uvařit, a trouba sama nastaví režim a dobu přípravy. Pyrolytické čištěníteplotní sonda, možnost pečení na 3 úrovních najednou, funkce rychlého zahřátí trouby, automatické váhové programy, automatická nabídka teplot, dětská bezpečnostní pojistka, automatické osvětlení při otevření dveří.

Horkovzdušná trouba 800 SenseCook disponuje seznamem receptů a přednastavených programů, které vám umožní snadno připravit jakékoliv jídlo. K dispozici je také teplotní sonda, která spolehlivě hlídá teplotu uvnitř pokrmu. Pro trvale spolehlivé výsledky v každém pokrmu.

AssistedCooking je jako váš osobní šéfkuchař. Vyberte pokrm, který chcete uvařit, a trouba sama nastaví režim a dobu přípravy. Individuální nastavení si dokonce můžete uložit pro další použití.

Teplotní sonda, která průběžně měří teplotu ve středu vašeho pokrmu, vás upozorní, až bude vaše jídlo hotové. Jaké propečení masa preferujete? Ať už rare, medium nebo well done, sonda ho za vás vždy ohlídá.

Intuitivní dotykový displej EXCite poskytuje přístup k široké škále funkcí. Zjednodušuje nastavení teploty a času pečení. Aktuální nastavení se zobrazí okamžitě pouhým dotykem na jasném LCD displeji.

Jediné stisknutí spustí funkci pyrolytického čištění. Nečistoty, tuk a zbytky jídla v troubě se přemění na jemný popel, který snadno odstraníte navlhčeným hadříkem.

Vynikající a rychlé výsledky vaření - tato trouba se rychle zahřívá, což vám dává více času na vychutnání jídla s rodinou a přáteli.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: