0,00 Kč
Celkem: 0,00,- Kč

Whirlpool BI WMWG 81484E

Vestavná předem plněná přačka

Kategorie: Vestavné pračky
Naše cena s DPH:
14 990,00 Kč
- +

Popis produktu

Automatická pračka s předním plněním ve vestavném provedení. Pračka si poradí až s osmi kilogramy prádla a díky moderním technologiím nejenže bude prádlo dokonale vyprané, ale také o něj bude dobře postaráno. Technologie 6. Smysl, SoftMove či funkce FreshCare+ s párou poskytují pranému prádlu ochranu proti zničení vláken díky specifickým pohybům bubnu. Senzory automaticky detekují velikost a typ náplně a vybírají nejlepší parametry praní pro dosažení nejlepších výsledků a optimalizaci zdrojů. Zvolit si můžete ze 14 programů. Pro méně špinavé prádlo je možné nastavit i nižší teploty praní – 15 či 20 °C.

Technologie 6. Smysl

Objevte technologii, která myslí za vás. Senzory automaticky detekují velikost a typ náplně a vybírají nejlepší parametry praní pro dosažení nejlepších výsledků a optimalizaci zdrojů.

 

Funkce FreshCare+ s párou

Udržuje vaše oblečení svěží až šest hodin po skončení cyklu. Cyklus FreshCare+ s párou udržuje prádlo stále čerstvé díky efektivnímu působení páry a jemného masírování prádla několika pomalými obousměrnými pohyby bubnu.

 

 

SoftMove

Speciální ošetření pro všechny typy tkanin. Se systémem SoftMove existuje 14 různých programů, které zajišťují perfektní výsledky praní pro každý typ tkaniny, a to díky exkluzivní sadě šesti vybraných pohybů bubnu, které se dokážou přizpůsobit různým oděvům, od nejodolnějších po ty nejjemnější.

 

SenseInverter motor

Dlouhodobý, tichý a energeticky efektivní motor. Díky motoru SenseInverter jsou všechny přírodní textilie vždy chráněny, protože kalibruje pohyby bubnu, což umožňuje oblečení uvnitř stroje přilnout ke straně bubnu, a tím chránit jejich vlákna při současném snižování tření a plstění.

 

Funkce Clean+

Zapomeňte na skvrny. S funkcí Clean+ je možné přizpůsobit mycí cyklus podle úrovně znečištění. Výběrem mezi třemi úrovněmi nečistot dokonale vyčistíte všechny typy špíny: Intenzivní, Denní, Rychlé.

 

 

Prací program Colours 15 °C

Jasné barvy vydrží déle. Barevný prací cyklus 15 °C pomáhá zachovat původní krásu a barvu oblečení díky pohybům bubnu, které umožňují oblečení lépe absorbovat prací prostředek.

Poptávka po spotřebičích

Osobní údaje:

Spotřebiče:

Preferované značky:

Další informace: